درباره ما


درباره ما | نوین پارسیان

معرفی مهارتکده پارسیان

 

مجتمع آموزشی مهارتکده پارسیان رسالت خطير خود را در سال ۱۳۸۸ با مديريت مهندس محمد آرین پور کارشناسی ارشد نفت به عنوان جامع ترین مرکز طراحی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و کاربردی فنی مهندسی و مدیریتی آغاز نمود. این مجموعه با گردآوری تیمی از کارشناسان، متخصصین و مدیران در گرایش های مختلف فنی مهندسی و مدیریت و همچنین انجام نیازسنجی های آموزشی در سازمان ها و واحدهای صنعتی و سایر متقاضیان آزاد، اقدام به تدوین تقویم آموزشی مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی جهت حرکت مجتمع در مسیر ارائه خدمات آمورشی باکیفیت و قابل قبول نموده است. نوين پارسيان به عنوان نهادي با تجربه، افتخار دارد که در بخش خصوصي براي اولين بار شروع به طراحي و برگزاری دوره‌هاي آموزشي فني و مهندسي و مديريتي نموده و توانسته با جذب اساتيد باتجربه، مرکز آموزشی مورد اعتماد و موفق در ارائه خدمات به مهندسين و مديران در شرکت‌هاي بومی راه‌اندازي نمايد و هم اکنون با ایجاد امکانات مناسب و داشتن مجوز رسمي از سازمان فنی و حرفه ای کشور و ارائه گواهینامه از این سازمان قدم در عرصه آموزش‌هاي آکادميک و کاربردی گذارده است.

اين موسسه افتخار این را دارد که تا کنون بیش از ۱۲۰ هزار نفر ساعت مهندس و مدیر از دوره های آموزشی و بیش از۴۰ شرکت دولتی و خصوصی در صنایع مختلف مهندسی ازخدمات این مجتمع بهرمند گشته اند.

شایان ذکر است مجتمع آموزشی مهارتکده پارسیان عالی ترین سطح آموزش های تخصصی و کاربردی را برای دانشپذیران خود فراهم می سازد، به طوری که دانش آموختگان پس از طی دوره های آموزشی به عنوان یک نیروی علمی با داشتن تجربه اجرایی ، انگیزه و اخلاق حرفه ای به جامعه صنعتی کشور وارد می شوند.

مجتمع آموزشی مهارتکده پارسیان برای غنی سازی سطوح آموزشی ارائه شده به دانشپذیران همواره تحقیق و توسعه در ارتباط با نیازهای آموزشی را موازی با بازخورد نیازهای صنایع ادامه می دهد.

مجتمع آموزشی مهارتکده پارسیان در جهت پاسخگوئی به نیاز سازمان ها، صنایع و واحدهای صنعتی اقدام به ارائه خدمات انتشار کتب تخصصی و تولید نرم افزارهای آموزشی در حوزه فعالیت های آموزشی مجتمع نموده است.

تلاش مضاعف برای ایجاد انگیزه و رفاه کادر علمی و پژوهشی و دستیابی به توانایی مالی مناسب برای توسعه فعالیت ها در تشکل های بنیان گذار نیز از دیگر اهداف مجتمع فنی نوین پارسیان می باشد.

ایجاد ارتباط صادقانه با کلیه ذینفعان ، توجه به مسایل اجتماعی آنان ، استفاده از استادان دارای علم و تجربه در صنایع از اصول مورد توجه می باشد.

666نوین پارسیان

مجتمع فنی آموزشی نوین پارسیان
اهواز – اتوبان گلستان – نبش خیابان فروردین جنب اداره پست، طبقه ۲ اتوبان گلستان، خوزستان، اهواز، ایران IR
تلفن:۰۶۱۳۳۳۵۴۳۸۲ – ۰۶۱۳۳۳۵۰۴۸۳