سوالات متداول


 پاسخ: دوره مورد نظر خود را به موسسه اطلاع دهید. ده روز مانده به شروع دوره با شما تماس گرفته می شود تا شما مبلغ دوره را واریز بفرمایید. در اولین جلسه کلاس ۱۵ دقیقه زودتر تشریف بیاورید تا فرم ثبت نام خود را تکمیل نمایید. 

 

 پاسخ: هر دوره آموزشی به فراخور موضوع دوره، دارای یک بسته آموزشی همراه با دوره می باشد. در برخی از دوره ها این بسته آموزشی شامل جزوه، در برخی شامل کتاب و در برخی شامل لوح فشرده می باشد. جهت اطلاع از محتوای بسته آموزشی می توانید به سرفصل هر دوره  مراجعه فرمایید. همراه با سرفصل، مشخصات دوره نیز موجود است.

پاسخ: پیشنهاد ما استفاده از دوره اصول و قواعد بنیادی پایپینگ و دوره کلیات و جزئیات پایپینگ می باشد. پس از این دوره و یا هم زمان با آن دوره نرم افزار PDMS (مدلسازی پایپینگ در پلنت های نفت ،گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی) را توصیه می کنیم و در نهایت دوره بازرسی جوش ۱و۲ مکمل بسیار خوبی برای این مسیر خواهد بود. بیش از این به نیاز شما و علاقه شما بستگی دارد که کدام دوره را انتخاب کنید. توصیه ما آموختن همیشگی است. به هر نحوی که می پسندید.

پاسخ: بله. در صورتی که ۸۰ درصد ساعت های کلاس را حاضر باشید و در امتحان پایانی نمره حداقل ۷۰ از ۱۰۰ را اخذ کنید مدرک رسمی مرکز آموزشی نوین پارسیان را دریافت می کنید. این مدرک در کلیه جوامع حرفه ای داخلی قابل استفاده است و همچنین دارای ارزش ترجمه می باشد.

پاسخ: آن چه که شما در منابع ذکر شده فرمودید به تنهایی کافی نیست. پس از مطالعه تمام این موارد و منابع شما به مهندسی با اطلاع اما بی تجربه تبدیل می شوید. نکات بسیار ریزی وجود دارد که فوت کوزه گری است. این مطالب را باید از همکاران با تجربه فرا گرفت. این تجارب در کلاس ها آموخته می شود. در ضمن توجه نمایید که به چند سال وقت برای مطالعه همه منابع ذکر شده نیاز است! شما با شرکت در یک کلاس ۲۴ ساعته در واقع از حداقل ۱۲ سال تجربه یک همکار استفاده می کنید و زمان را می خرید. توجه به این نکته نیز الزامی است که در نخستین پروژه حرفه ای خود و یا در نخستین حقوق دریافتی، هزینه کلاس برگشت می شود. آیا هیچ سرمایه گذاری مطمئن تری را می شناسید؟نوین پارسیان

مجتمع فنی آموزشی نوین پارسیان
اهواز – اتوبان گلستان – نبش خیابان فروردین جنب اداره پست، طبقه ۲ اتوبان گلستان، خوزستان، اهواز، ایران IR
تلفن:۰۶۱۳۳۳۵۴۳۸۲ – ۰۶۱۳۳۳۵۰۴۸۳