پیش ثبت نام دوره


ثبت نام | نوین پارسیان

مدارك مورد نیاز جهت ثبت‌ نام:

۱- يك قطعه عكس ۴*۳

۲- پرداخت هزينه دوره

۳- کپی شناسنامه و کارت ملی

۴- فیش پرداخت شده شهریه و یا چک مربوط به قسط شهریه دوره آموزشی.

کلیه پرداخت ها صرفا به شماره حساب زیر به نام “محمد آرین پور” بانک “ملت” شعبه “میدان هجرت” صورت می گیرد:

شماره حساب: ۲۰۱۸۵۰۱۹۵۳

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۹۱۳۳۵۳۸۴۱

شماره شبا: IR370120010000002018501953 (با شماره شبا می توانید از شعبه تمامی بانک ها واریز را انجام دهید.)

 


 

 

شرايط ثبت‌نام و تحصيل در مجتمع نوين پارسيان

۱- رعايت شئونات و پوشش كامل اسلامي براي كليه داوطلبان الزامي است.

۲- در صورت نياز به تشكيل كلاس جبراني، مؤسسه در تعيين روز و ساعت كلاس جبراني براساس شرايط استاد درس مربوطه كاملاً مختار خواهد بود.

۳- شروع دوره براساس ضرورتها ممكن است حداكثر تا يك ماه به تأخير بيافتد.

۴- مرکز آموزش بنا به هر دلیلی (تعویض استاد، تعویض سایت، تعمیرات سایت و …) می تواند برای مدتی کلاس ها را متوقف نماید.

۵- استفاده از هرگونه تسهيلات مؤسسه شامل تخفيف، نرم‌افزار دوره، جزوه و … مستلزم پرداخت نقدي شهريه دوره تا قبل از شروع دوره مي‌باشد.

۶- داوطلب مي‌بايست هرگونه درخواست (اعم از انتقال دوره، انصراف) خود را به صورت كتبي به مسئول آموزش تحويل نموده و رسيد آن‌را اخذ نماييد.

تبصره: داوطلب مي‌بايست صرفاً در تاريخ اعلام شده از طرف مؤسسه جهت انجام مراحل اداري درخواست خود، به واحد آموزش مربوطه مراجعه نمايد.

تبصره: درصورتي كه دوره ثبت نام شده به طور كلي تشكيل نگردد، شهريه دوره مذكور عيناً مسترد خواهد شد.

۷- انتقال دوره به ترم بعد، حداكثر تا جلسه دوم و با كسر ۱۰ درصد از شهريه دوره امكان‌پذير مي‌باشد.(انتقال از هر دوره فقط يكبار قابل قبول خواهدبود )

۸- دانشجوياني كه از شرايط انتقال دوره به ترم بعد به هر شكل ممكن استفاده نمايند، به هيچ عنوان و تحت هيچ شرايطي امكان انصراف از دوره انتقال يافته نخواهند داشت.

۹- انصراف از دوره به هر دليل از بيماري، خدمت سربازي مشكلات شغلي، عدم توانايي درس خواندن، انتقال و مأموريتهاي اداري مسافرتهاي داخلي و خارجي، مشكلات خانوادگي و مشكلات مالي و غيره براي تمامي ثبت‌نام كنندگان قبل از شروع دوره،حداقل ميبايست ۷۲ ساعت قبل ازتاريخ برگزاري به صورت مكتوب به واحد آموزش اعلام گردد و صرفاً با كسر ۱۰ درصد شهريه دروس امكان‌پذير خواهد بود شروع دوره به منزله اتمام جلسه هماهنگي دوره در صورت نياز و يا جلسه اول دوره مي باشد.(بازپرداخت شهريه در آخر هر ماه امكان‌پذير مي‌باشد)

۱۰- تشكيل حتي يك جلسه از يك درس در هر رشته به منزله شروع دوره در آن تلقي خواهد شد و بديهي است پس از گذشت اولين جلسه دوره هيچگونه انصرافي قابل قبول نخواهد بود.

۱۱- حداكثر تا دو جلسه غيبت مجاز مي‌باشد.

۱۲- شرايط صدور گواهينامه، موفقيت در آزمون و ارائه پروژه‌هاي كلاسي و تکميل مدارک ثبت نام (عکس وکپی شناسنامه و فیش تسویه دوره ) مي‌باشد.

۱۳- گواهينامه هر دوره حداقل دو هفته و حداكثر چهار هفته پس از اتمام دوره صادر و ارائه مي‌گردد و تحويل گواهينامه تا يك سال پس از اتمام دوره امكان‌پذير مي‌باشد.

 

مشخصات فردی
لطفا صبر کنید

 

 

قابل توجه: ساعت کار و پاسخگویی بخش اداری واحد ثبت نام شنبه لغایت پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۲۰:۳۰ غیر از روزهای تعطیل می باشد.

در صورت عدم پاسخگویی پیام خود را به سامانه “۳۰۰۰۹۹۰۰۶۶۶۰۲۵” ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.نوین پارسیان

مجتمع فنی آموزشی نوین پارسیان
اهواز – اتوبان گلستان – نبش خیابان فروردین جنب اداره پست، طبقه ۲ اتوبان گلستان، خوزستان، اهواز، ایران IR
تلفن:۰۶۱۳۳۳۵۴۳۸۲ – ۰۶۱۳۳۳۵۰۴۸۳